Kontakta oss



Här nedan hittar du oss på administrationen och i styrelsen. Vill du komma i kontakt med pedagogerna hittar du direktnummer till avdelningarna till höger.


Sofi Samuelsson

Förskolechef


E-post: forskolechef@montessorifalkenberg.se
Telefon: 0346-492 31, 0709-68 69 47

Linda Carlsson

Biträdande Förskolechef


E-post: linda@montessorifalkenberg.se
Telefon: 0708-610 900

Ann-Mari Bengtsson

Ekonomi


E-post: ann-mari@montessorifalkenberg.se
Telefon: 0346-586 90

Sarah Bernhardt

Ledamot / Ordförande


E-post: sarah.linnea.Bernhardt@gmail.com
Telefon: 0708-83 78 67 VESSIGEBRO/Asken

Håkan Bengtsson

Ledamot / Sekreterare


E-post: hakbe194@student.liu.se
Telefon: 070-416 41 91 SKREA/Snäckan

Viktor Bonna

Ledamot / Ekonomi


E-post: viktor.bonna@hotmail.se
Telefon: 073-330 49 10 CENTRUM/Kastanjen

Therese Karlsson

Ledamot / Vice Ordförande


E-post: karlsson.Therese1@gmail.com
Telefon: 0708-16 29 89 VESSIGEBRO/Asken

Marcus Olsson

Ledamot / Fastighet


E-post: Marcusollson77@yahoo.se
Telefon: 070-580 80 96 SKREA/Snäckan

Malin Pettersson

Ledamot / Personal


E-post: malin_pettersson@hotmail.com
Telefon: 076-891 71 03 SKOGSTORP/Pärlan

Charlotta Ljungek

Suppleant / Ekonomi


E-post: cljungek@hotmail.com
Telefon: 073-811 14 56 CENTRUM/Kastanjen

Jenny Davidsson

Suppleant / Fastighet


E-post: jennydavidsson1982@hotmail.com
Telefon: 070-509 02 82 SKOGSTORP/Pärlan

Förskolor

Pärlan

Skogstorp

Kastanjen

Centrum

Asken

Vessigebro